Shinji Mikami gaat Tango Gameworks verlaten

-

Na twaalf jaar gaat oprichter en studiohoofd Shinji Mikami zijn studio Tango Gameworks in de komende maanden verlaten. Dit is via de mail bevestigd door Bethesda.

Shinji Mikami begon zijn carrière bij Capcom en was verantwoordelijk voor de eerste Resident Evil-games. Tijdens zijn verblijf werkte hij ook aan games, zoals Dino Crisis, Viewtiful Joe, God Hand en Vanquish. In 2010 richtte hij Tango Gameworks op en werd al snel overgenomen door ZeniMax. In 2014 bracht de studio hun eerste game uit: The Evil Within. De jaren daarna werkte Shinji Mikami als producer aan The Evil Within 2, Ghostwire: Tokyo en Hi-Fi Rush. Naast producer functioneerde hij ook als een mentor voor jonge gameontwikkelaars. Bethesda wenst Shinji Mikami veel succes en blijft enthousiast wat de creatieve ontwikkelaars bij Tango Gameworks te bieden hebben.

Shinji Mikami Tango Gameworks1

Wat Shinji Mikami gaat doen na zijn vertrek bij Tango Gameworks is op dit moment nog niet bekend.

Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord