Gameliner logo 20 jaar

The Division 2 gaat verder in Year 7 met Battle for Brooklyn DLC

-

Ubisoft en Massive Entertainment zijn nog niet klaar met The Division 2. Check hier de gameplayvideo voor alle content rondom Year 7 en de Battle for Brooklyn DLC!

Laten we beginnen met de uitbreiding. In Battle for Brooklyn bezoeken spelers voor het eerst het post-pandemische New York tijdens de herfst en verkennen ze de welbekende Brooklyn-wijken Brooklyn Heights en Dumbo. De wijk kon genieten van relatieve rust, maar daar gaat verandering in komen. De Cleaners en Rikers zijn de rivier overgestoken en bedreigen de boel. Het is aan de spelers om hier een vuist tegen te maken. Het doel van de campaign is om achter de creatie van de Purple Flame te komen, zodat je de burgers kan beschermen van deze laffe aanval. Year 9 bevat verder drie hoofddoelen voor Massive Entertainment. Ze willen het onboardingproces voor nieuwe agenten verbeteren, meer diepte toevoegen aan de endgame en de seizoenen als hoeksteen van The Division 2-ervaring versterken, aldus de ontwikkelaar.

Massive Entertainment sleutelt in de tussentijd verder aan The Division 3.

The Division 2 is nu beschikbaar voor de pc, PlayStation-consoles en Xbox-consoles.

Bron: Ubisoft
Bram Noteboom Content Manager

Ons Brammeke is van alle markten thuis. Is hij niet nieuws aan het pennen, dan staat hij wel voor de camera of hangt hij achter de microfoon voor de Game Over-podcast. Een ding is in ieder geval wel zeker, Bram heeft altijd zijn hart op de tong en schuwt niet weg van een pittige discussie. We noemen Bram dan ook niet voor niets "het wonderkind" hier op de redactie.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Tom Clancy's The Division 2

Ontwikkelaar:

Massive Entertainment

Uitgever:

Ubisoft

Release:

15 maart 2019

Gameliner Awards:

Best of gamescom 2022

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
XONE
GST
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord