Trailer: F2P Shooter THE FINALS is nu te spelen

-

Al die trailers tijdens The Game Awards zijn hartstikke leuk, maar het wordt pas echt boeiend wanneer een game per direct beschikbaar wordt gesteld. Je leest het goed, je kunt vandaag al de F2P Shooter THE FINALS spelen!

Blaas je handen maar alvast warm, want het is belangrijk om goed voorbereid te zijn. Het is aan jou om mee te doen aan de nieuwe combat show. De arena’s waar je in terechtkomt zijn gebaseerd op echte locaties, maar je zult er niet rustig kunnen wandelen. Samen met een team moet je de strijd aangaan met de andere spelers. Het is doden of gedood worden in dit heftige toernooi. Gelukkig kun je verschillende wapens, gadgets en abilities inzetten om zo de overwinning te behalen. Het schijnt zelfs mogelijk te zijn om gebouwen op te blazen. Al is het misschien handiger om stilletjes te werk te gaan, zodat je niet in een hinderlaag loopt. De keuze is aan jou. Bekijk vooral even de actievolle trailer om een goed beeld te krijgen, want het gaat er hard aan toe.

THE FINALS is nu te spelen via pc, PlayStation 5 en Xbox Series.

Bron: The Game Awards
Anita van Beugen Redacteur

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot The Finals

Ontwikkelaar:

Embark Studios

Uitgever:

Embark Studios

Release:

8 december 2023

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord