Trailer: Far Cry 6 gameplaybeelden en releasedatum onthuld

Ubisoft heeft nieuwe gameplaybeelden vrijgegeven van Far Cry 6. De first-person shooter weet zichzelf vol actie te presenteren en daarnaast wordt ook de releasedatum onthuld.

In Far Cry 6 speel je als Dani Rojas. Zij wil niets liever dan Yara verlaten, maar wanneer ze persoonlijk in conflict komt met Anton Castillo, heeft ze de motivatie om een guerrilla-vechter te worden. De combat is waar Far Cry 6 het meeste materiaal van laat zien. Er wordt een grote selectie aan unieke wapens en voertuigen tentoongesteld. Zelfs speciale rugzakken, die dienen als artillerie. De gameplay laat je vooral zien dat je in je eentje voor flink wat onrust kan zorgen. Net zoals in de vorige edities van Far Cry kun je een dierlijke partner meenemen op je avonturen. Spelers kunnen kiezen uit bijvoorbeeld een schattige kleine dachshund of een Cubaanse krokodil met een klein shirtje aan. We kunnen in ieder geval concluderen uit het nieuwe materiaal dat Far Cry 6 niet bang is een beetje de ridicule kant op te gaan. Bekijk hier de story trailer van Far Cry 6.

Far Cry 6 is beschikbaar vanaf 7 oktober voor de pc, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 4 en PlayStation 5.

Bron: Ubisoft
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 176 reviews 5530 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Far Cry 6

Reviewscore

3,5/5

Ontwikkelaar

Ubisoft

Uitgever

Ubisoft

Release

7 oktober 2021

Platforms

PC
PS4
XONE
GST
PS5
XBS
Reacties
Avatar T1mothyS
T1mothyS
lvl10 Deel van het meubilair
31 mei 2021 om 07:13

Weet niet. Had expres 4 overgeslagen en 5 was same old same old ten opzichte van deel 3, zij het in een andere setting. Tijd dat de formule op de schop gaat zoals AC denk ik. En begrijp me niet verkeerd, want ik vond de FC games tof. Juist dat vrije verkennen en outposts overwinnen met een sniper houd ik van. Ook een gevalletje van kopen in de sale eerlijk gezegd.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord