Trailer: Het verhaal van Mass Effect gaat verder
Op het einde van The Game Awards kwam BioWare met de aankondiging van een nieuwe game. Deze game wordt een toevoeging aan de Mass Effect-serie.
BioWare heeft tijdens The Game Awards naast een teaser trailer van de nieuwe Dragon Age-game ook gehint op een toevoeging aan de Mass Effect-reeks. Via een teaser trailer werden namelijk de eerste beelden getoond van een nieuwe Mass Effect-game die lijkt plaats te vinden na het verhaal van Mass Effect 3. In de trailer was vooral veel puin in de ruimte te zien, maar op het einde was te zien hoe Liara, een personage uit de Mass Effect-franchise, een gebroken Mass Effect relais oppakte terwijl in de verte vaag te zien is hoe andere personages bij een schip staan.
De ontwikkeling van de volgende Mass Effect-game is pas net begonnen en het is dus nog onbekend wanneer de game uitkomt en voor welke platformen.
Laatste reacties