Nieuws
CIG verkoopt Star Citizen DLC voor meer dan €54.000
Star Citizen, de game waar ruim 5 miljoen spelers al meer dan een half miljard in hebben gepompt, komt nu met een DLC die meer dan een halve ton kost.
Een echte release is er nog lang niet, maar toch kun je vanaf nu alvast een beetje proeven waar dat veelbesproken Star Citizen allemaal over gaat. Star Citizen is deze week namelijk gratis te spelen.
Star Citizen is inmiddels al zo'n acht jaar in ontwikkeling, maar zit nog steeds in de alpha-fase. Eerder deze maand werd de Alpha 3.7.0-versie uitgebracht en om dat te vieren heeft ontwikkelaar Cloud Imperium Games de game een week lang gratis beschikbaar gesteld voor eenieder die nieuwsgierig is geworden naar deze sci-fi game. Deze nieuwe update aan de Alpha build brengt veel vernieuwingen met zich mee. Zo krijg je nu de mogelijkheid om grondstoffen te delven en te verkopen en kun je nu ook missies delen met je teamgenoten, zodat je samen op avontuur kunt gaan. Daarnaast heeft Cloud Imperium Games ook een aantal interessante statistieken over de game gedeeld. Zo staat Nederland op de negende positie als het gaat om meeste unieke spelers per land in de afgelopen maand.
De Alpha van Star Citizen is vanaf nu tot 3 november gratis te spelen op pc.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
Cloud Imperium Games
Uitgever:
Cloud Imperium Games
Release:
Onbekend
Reviewscore:
-
Platforms:
Nieuws
Star Citizen, de game waar ruim 5 miljoen spelers al meer dan een half miljard in hebben gepompt, komt nu met een DLC die meer dan een halve ton kost.
Nieuws
Hoewel de game geen releasedatum heeft, heeft Star Citizen al meer dan een half miljard dollar verdiend. Dat blijkt uit de teller op de website
Nieuws
De crowdfunding voor ruimtesimulatiegame Star Citizen blijft maar doorgaan. Inmiddels is de game de grens van 350 miljoen dollar aan investeringen...
Nieuws
Star Citizen gaat de releasewindow voor de bèta van de singleplayer campaign Squadron 42 niet halen. Chris Roberts, hoofd van RSI, vertelt waarom.