Xbox' Activision/Blizzard deal goedgekeurd
De soap komt dan eindelijk tot een conclusie: de overname van Activision/Blizzard door Microsoft is officieel goedgekeurd door de CMA.
In een nieuwsupdate wordt er uitgesproken dat de CMA eindelijk de goedkeuring heeft gegeven voor de overname en dat er geen beren meer op de weg staan. Eerst was de CMA nogal huiverig voor de deal, omdat er gedacht werd dat het slecht zou zijn voor de concurrentie in de markt. Echter, nadat Microsoft wat aanpassingen had doorgevoerd, verdwenen de zorgen van de CMA als sneeuw voor de zon. De deal mag doorgaan, mits Microsoft de 'cloud gaming rights' nog even achterwege laat. Sterker nog, Microsoft heeft deze rechten verkocht aan Ubisoft. Er staat nu niks meer in de weg om de deal af te ronden en er wordt verwacht dat dit vandaag nog gaat gebeuren. Activision/Blizzard en alle studio's en IP's onder hun hoede zijn straks onderdeel van Xbox Game Studios.
Een aantal sleutelfiguren reageren op de goedkeuring. Microsoft president Brad Smith spreekt zijn dankbaarheid uit en ook Activision CEO Bobby Kotick bedankt de vele teams die het mogelijk hebben kunnen maken.
UPDATE: de kogel is door de kerk en de deal is officieel afgerond!
Wat hebben we veel meegemaakt. Van de FTC vs. Microsoft zaak tot PlayStation die de Call of Duty deal probeerde te dwarsbomen - er is veel om op terug te blikken. Hoe hebben jullie de hele bedoeling tot je genomen?
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
GuideGuide: Van harte welkom op de vernieuwde website van Gameliner
Ja, je ziet het goed: er is een nieuwe update uitgerold. We vertellen je graag alles over wat er nieuw is in dit uitgebreide artikel.
3 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 kent meer dan zes miljoen spelers, Festival Playlist live gegaan
Forza Horizon 6 is nog maar net uit de garage gesleept, maar XBOX en Playground Games kunnen de racegame nu al als een succes bestempelen.
0 reacties -
NieuwsBungie beëindigt ondersteuning voor Destiny 2
Na jarenlang content en uitbreidingen pushen valt het doek voor Destiny 2. Bungie gaat zich richten op de toekomst en de FPS wordt in het verleden gelaten.
0 reacties -
TrailerWarhammer 40,000: Chaos Gate – Deathwatch sluit de show af
Complex Games en Frontier Developments krijgen de eer om de Warhammer Skulls Showcase 2026 af te sluiten met Warhammer 40,000: Chaos Gate – Deathwatch.
2 reacties