Catherine komt in februari naar Europa

Help Gameliner en maak ons een favoriete bron

Na het succes van Dead Island voor uitgever Deep Silver komen ze binnenkort wederom met een mogelijke nieuwe kaskraker, namelijk Catherine. De uitgever heeft zojuist laten weten dat de game in februari volgend jaar moet verschijnen voor Europa.

De uitgever heeft verder laten weten dat Chaterine een dubbelzijdige packshot zal krijgen. De packshots zullen gesierd worden door Catherine en Katherine in pikante outfits. Nou dat laatste heeft de uitgever niet bevestigd, maar dat hoop ik dan maar als man.

Catherine: is een erotische puzzelgame met RPG-elementen, ala Heavy Rain. De game wordt ontwikkeld door Atlus, onder meer bekend van de Persona-serie. We kunnen dus volgend jaar eindelijk los met (of op) Catherine.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

Atlus

Uitgever

Deep Silver

Release

10 februari 2012
PC

Platforms

PC
X360
PS3
Reacties
Avatar RobbertVKH
RobbertVKH
lvl12 Clout Farmer
27 november 2011 om 16:32

Op een rare manier vind ik dit een super interessante titel. Ben benieuwd.

0
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
27 november 2011 om 16:00

Komt er ook een Europese special edition met onderbroek en allerlei andere onzin?

Kunnen ze er gelijk nog een schepje bovenop doen door er condooms en een sm-masker erbij te doen, want waarom niet? Catherine: Amsterdam edition. ;) Althans, zo denkt de rest van de wereld over onze hoofdstad.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord