Outer Wilds wint best game tijdens 2020 BAFTA Games Awards

-

Tijdens de 2020 BAFTA Games Awards zijn er genoeg prijzen gevallen. De belangrijkste prijzen gingen echter naar de avonturengame Outer Wilds.

Outer Wilds won diverse awards. De grootste prijs was uiteraard dat ze tot winnaar bekroont werden voor beste game. Naast die award wonnen ze ook de prijs voor beste game design en origineel bezit. Ze namen het op tegen Control, Luigi's Mansion 3, Sekiro: Shadows Die Twice, Goose Simulator en Disco Elysium. De laatste genoemde pakte ook wat prijzen mee op het gebied van beste debuut game en verhaal. Vele andere games vielen nog in de prijzen, maar voor de volledige lijst moet je even bij de bron kijken.

Outer Wilds is nu beschikbaar voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One, ook via Xbox Game Pass. Outer Wilds komt binnenkort naar Steam.

Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Outer Wilds

Ontwikkelaar:

Mobius Digital

Uitgever:

Annapurna Interactive

Release:

30 mei 2019

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS4
XONE
NSW
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord