Gameliner logo 20 jaar
AD
Rockstar GTA-Online A Safehous in the Hills

The Sinking City 2 is uitgesteld naar 2026

-

Ontwikkelaar Frogwares werkt momenteel aan een opvolger van de prima Lovecraft-horrorgame The Sinking City onder de naam The Sinking City 2, maar de ontwikkeling verloopt lastig. In een officieel nieuwsbericht is nu aangekondigd dat de game wordt uitgesteld.

Frogwares is een ontwikkelaar die in Oekraïne is gevestigd, dus de reden voor het uitstel is vast wel te raden. Het land wordt momenteel nog steeds geteisterd door de oorlog, wat ervoor zorgt dat er geen stabiele manier is om te werken. Het gevolg: veel onvoorziene vertragingen en extra moeilijkheden. Het initiële plan was om de game in 2025 uit te brengen, maar het team heeft de moeilijke beslissing genomen om The Sinking City 2 uit te stellen naar de eerste helft van volgend jaar. De ontwikkelaar heeft tegelijk enkele nieuwe screenshots online gezet en eerder kregen we ook al een hoop gameplaybeelden van The Sinking City 2 te zien.

Sinking City 2 screen

The Sinking City 2 komt volgend jaar uit voor de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc, een precieze releasedatum is momenteel nog niet gegeven.

Bron: Frogwares

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot The Sinking City 2

Ontwikkelaar:

Frogwares

Uitgever:

Frogwares

Release:

2026

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord