Trailer: No Man's Sky: Interceptor is een enorme update
Ontwikkelaar Hello Games heeft een nieuwe update aangekondigd voor No Man's Sky. Interceptor brengt weer een hoop nieuwigheden met zich mee en is de grootste recente update van de sci-fi game.
Als je No Man's Sky vandaag de dag bekijkt kun je je haast niet voorstellen dat de game bij release best wat kritiek te verduren kreeg. Het is te danken aan het harde werk van ontwikkelaar Hello Games en de onvoorwaardelijke ondersteuning en drang om de game beter te maken, dat we vandaag de dag met praktisch een compleet andere game van doen hebben. En de ontwikkelaar blijft zich inzetten om de game te verbeteren.
Zo heeft Hello Games nu Interceptor aangekondigd. De grootste recente update voor No Man's Sky die tal van nieuwigheden naar de game brengt. Je kunt nu corrupte Sentinel planeten verkennen waar je onder meer verlaten kampementen treft corrupte middelen en natuurlijk het ruimteschip de Interceptor. In onderstaande trailer komen nog tal van nieuwe toevoegingen voorbij die middels deze 4.2 update aan No Man's Sky zijn toegevoegd.
No Man's Sky: Interceptor is nu beschikbaar voor alle versies van de game.
Laatste reacties