Video: Catherine trailer en demo details

Atlus heeft een nieuwe trailer vrijgegeven voor het aankomende adventure spel Catherine. Ook is de releasedatum van de demo bekend.

De trailer gaat over hoofdpersoon Vincent. Vincent is een jongen die 's nachts last krijgt van nachtmerries. Blijkbaar worden deze nachtmerries door iedereen ervaren die zijn vrouw bedriegt, en sommige ontrouwe mannen sterven erin. Vincent moet zichzelf dus bewijzen in zijn dromen om niet ook dood te gaan. Een manga-achtig stijltje wordt afgewisseld met 3D cell-shaded beelden. Het is een typisch Japans spel, dus de dromen zien er erg vreemd uit.

Ook gaf Atlus wat informatie over de demo van dit spel. Die zal 12 juli online komen, zodat je kunt uitproberen hoe vreemd dit spel is. Catherine komt 26 juli uit in Europa. Het spel was al een tijdje uit in Japan. Het spel verschijnt voor de Xbox 360 en PlayStation 3.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

Atlus

Uitgever

Deep Silver

Release

10 februari 2012

Platforms

PC
X360
PS3