Assassin's Creed Origins verkoopt goed en heeft easter egg

Assassin's Creed Origins verkoopt goed. Zo goed dat het zelfs nu al Syndicate voorbij is gestreefd in aantallen. Dat de keuze om een langere ontwikkeltijd te geven lijkt goed uit te pakken als het gaat om de verkopen. Daarnaast lijkt de game nog een leuke easter egg te bevatten.

Assassin's Creed Origins heeft in de eerste tien dagen twee keer zoveel verkocht als Assassin's Creed Syndicate. Dat is nog opmerkelijker aangezien Origins niet altijd even goed te verkrijgen was op sommige plekken, aldus commercieel directeur van Ubisoft, Yves Guillemot.

Of zijn de verkopen te danken aan het feit dat de wereld van Assassin's Creed toch verbonden lijkt te zijn met die van Watch Dogs? Zonder spoilers te geven, wordt er een link in dit deel naar Aiden Pearce gemaakt. Maar waar, dat is aan jou om uit te zoeken. Of heeft iemand dit reeds gevonden?

Assassin's Creed Origins is reeds beschikbaar voor PlayStation 4, Xbox One en pc.

Bron: VG247
Packshot Assassin's Creed: Origins

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Ubisoft

Uitgever

Ubisoft

Release

27 oktober 2017

Gameliner Awards

Beste game van 2017

Platforms

PC
PS4
XONE