DECAPOLICE is uitgesteld naar 2027
LEVEL-5's politiedetective-RPG DECAPOLICE, die origineel op de planning stond voor 2023, is wederom uitgesteld. Pas in 2027 ziet de game het levenslicht.
LEVEL-5 die een game uitstelt? Je verwacht het niet. Afijn, zonder té bijdehand op deze berichtgeving te reageren; de Japanse gamemaker heeft altijd goede redenen om diens releases een tijdje langer in ontwikkeling te laten verkeren. Zo ook met DECAPOLICE, want volgens LEVEL-5 is het een van de meest ambitieuze titels die ze ooit hebben gemaakt. Ze zijn zelfs de samenwerking aangegaan met Escape Room-makers SCRAP om de zaken in deze role-playing game extra immersie en diepgang te bieden. De CEO van LEVEL-5 had het volgende te zeggen:
DECAPOLICE takes a whole new approach to detective work with cases that unfold in a virtual world. Like [Professor Layton], DECAPOLICE is puzzle-based, but tells a very different story. At the heart of the story lies a great mystery, with twists and turns unlike anything we’ve done before. The game also features optional cases (Case Missions) with plenty of challenging mysteries to solve. In Decaism, you’ll investigate crime scenes recreated in a virtual world, gather evidence, and question those involved. Then, piece together what you’ve found on the Case Board and use your own deductions to identify the culprit. But it doesn’t end there! Investigation, deduction, arrest, and even battle all flow together, for a detective experience unlike any other.

DECAPOLICE is beschikbaar in 2027 voor de pc, PlayStation 5 en Nintendo Switch 2.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
IndustrieLevel-5 geeft toe; Gen-AI is veelvuldig gebruikt tijdens showcase
Level-5-CEO Akihiro Hino bevestigt dat generatieve AI is gebruikt tijdens de recente showcase om de presentatie meer spektakel te geven.
11 reacties -
TrailerTrailer: Level-5 geeft DECAPOLICE gameplaybeelden vrij
Tijdens de showcase van Level-5 kwam de nieuwe JRPG DECAPOLICE even langs. Check hier snel de nieuwe gameplaybeelden!
0 reacties
Ik wacht wel! Ik snap nog steeds niet waarom ze bij Level 5 altijd alles moeten aankondigen waar ze aan werken, maar het eindproduct is meestal van goede kwaliteit dus wat maakt het dan ook uit eigenlijk.
gameplay is altijd wel leuk van level 5, maar het verhaal is altijd zo kinderachtig dat het een bitter pil is om te slikken voor mij om hun games te spelen (net als nintendo spellen voor mij). Sinds ik Obscure 33/Cyberpunk heb gespeeld kan ik niet meer terug naar dit soort games helaas.