eSports: Valorant team van Fnatic weer compleet

Als het gaat om esport-organisaties dan is Fnatic een van de bekendste, maar in Valorant werd er nog weinig succes geboekt. Sinds december was het Valorant team niet eens compleet, maar dat probleem is nu opgelost.

Het Valorant team van Fnatic onderging eerder al flink wat veranderingen. In december lieten ze weten dat Doma niet langer meer onderdeel is van het Valorant team. Hij was al geen actief onderdeel van het team meer, maar toen het nieuws naar buiten kwam dat hij ongepast gedrag had vertoont, moest hij de organisatie verlaten. Met de komst van BraveAF is het team weer compleet en hebben ze nu een goede Sofa speler in huis. Dit moet ervoor gaan zorgen dat Boaster meer flexibiliteit krijgt als IGL-support. Het team bestaat nu uit Boaster, Mistic, Derke, Magnum en BraveAF.

De update komt net op tijd, want op 11 februari begint de VCT EMEA: Stage One Challengers.

Bron: Twitter
Anita van Beugen
Anita van Beugen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 164 reviews 1262 artikelen geplaatst

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

Packshot Valorant

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Riot Games

Uitgever

Riot Games

Release

2 juni 2020

Platforms

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord