Gerucht: Yakuza-maker staat op het punt om SEGA te verlaten

Het lijkt erop dat de Yakuza-bedenker Toshihiro Nagoshi op het punt staat om SEGA te verlaten. Hij zou aan de slag gaan bij de Chinese ontwikkelaar NetEase.

Momenteel zou de maker van de Yakuza-serie, Toshihiro Nagoshi, bezig zijn met de laatste onderhandelingen om zich tot het team van de Chinese ontwikkelaar NetEase te voegen. Daarmee verlaat hij SEGA na 32 jaar van trouwe dienst. Het bedrijf NetEase is vooral bekend in China door zijn bijdragen aan de mobiele gamemarkt. Tevens ontwikkelt het bedrijf veel games voor de pc. Bij NetEase zou Nagoshi zijn eigen team krijgen om games te ontwikkelen. Echter is het contract nog niet rond. Alhoewel het lot van Yakuza-bedenker op dit moment dus nog onzeker is, is het lot van de Yakuza-serie wel bekend: Yakuza blijft een turn-based-RPG.

Er is nog geen officieel bericht bekend over de onderhandelingen. Mocht dit nieuws je interesse in de Yakuza-serie gewekt hebben, bekijk dan hier Rudy's review van Yakuza: Like a Dragon.

Nils Hoogervorst
Nils Hoogervorst Online visibility specialist
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 32 reviews 602 artikelen geplaatst

Als het mogelijk was, had onze Nils zich dagelijks gehuld in een Nintendo kloffie. Boze tongen beweren dat Nils zichzelf in slaap neuriet op het deuntje van Super Mario Bros. nadat hij zich in zijn Splatoon-pyjama heeft gestoken en in bed is gaan liggen. Lekker onderuitgezakt zitten gamen voor een groot scherm is er voor Nils echter niet bij, hij prefereert handheld gaming. Wel zo makkelijk, want dan kun je rustig naar de wc zonder dat je je game op pauze hoeft te zetten. Zijn grootste guilty pleasure? Nintendogs + cats!

Packshot Yakuza: Like a Dragon

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Ryu Ga Gotoku Studio

Uitgever

SEGA

Release

10 november 2020

Platforms

PC
PS4
XONE
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord