Gerucht: Yakuza-maker staat op het punt om SEGA te verlaten
Het lijkt erop dat de Yakuza-bedenker Toshihiro Nagoshi op het punt staat om SEGA te verlaten. Hij zou aan de slag gaan bij de Chinese ontwikkelaar NetEase.
Momenteel zou de maker van de Yakuza-serie, Toshihiro Nagoshi, bezig zijn met de laatste onderhandelingen om zich tot het team van de Chinese ontwikkelaar NetEase te voegen. Daarmee verlaat hij SEGA na 32 jaar van trouwe dienst. Het bedrijf NetEase is vooral bekend in China door zijn bijdragen aan de mobiele gamemarkt. Tevens ontwikkelt het bedrijf veel games voor de pc. Bij NetEase zou Nagoshi zijn eigen team krijgen om games te ontwikkelen. Echter is het contract nog niet rond. Alhoewel het lot van Yakuza-bedenker op dit moment dus nog onzeker is, is het lot van de Yakuza-serie wel bekend: Yakuza blijft een turn-based-RPG.
Er is nog geen officieel bericht bekend over de onderhandelingen. Mocht dit nieuws je interesse in de Yakuza-serie gewekt hebben, bekijk dan hier Rudy's review van Yakuza: Like a Dragon.
Laatste reacties