Kojima zoekt Mads Mikkelsen-achtige schurk voor Physint

-

Kojima Productions heeft een casting call online gezet voor de rol van grote schurk voor diens aankomende game; Physint. De schurk is volledig Kojimaans waarbij de slechterik over een Mads Mikkelsen-vibe van Hannibal moet beschikken, maar dan met meer flair.

Hideo Kojima, bedenker van onder andere Death Stranding en Metal Gear Solid, is druk bezig met het werk aan zijn nieuwe spy-thriller; Physint. Naar alle schijn schuilt het project zich achter codenaam 'Shimmer', waarvoor motion capture-bedrijf Pivot Motion nu dus een acteur zoekt. Deze acteur moet Mads Mikkelsen-vibes overbrengen, maar dan met iets meer flair en bij voorkeur moet de acteur beschikken over een Duits accent.

Physint Casting Call

Mikkelsen is geen onbekende voor Kojima, gezien de acteur reeds een rol heeft weten te vervullen in Death Stranding. Overigens is het niet enkel een schurk waar Pivot Motion naar op zoek is. Zo zoekt de motion capturer ook naar een moeder die een baby vasthoudt, vijf tieners en twee mannen voor wat lijkt op een buskaping-scene.

Helaas is Physint op het moment van schrijven nog een bijzonder mysterieus project, waarbij Kojima Productions enkel een Physint-poster en wat details over de cast heeft gedeeld. Wanneer Physint komt te verschijnen is dan ook vooralsnog onbekend.

Bron: MP1ST
Rudy Wijnberg Mede-eigenaar & Head of Media

Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…

In dit artikel

Packshot Physint

Ontwikkelaar:

Kojima Productions

Uitgever:

-

Release:

Onbekend

Reviewscore:

-

Platforms:

PS5
Reacties
Avatar Markus
Markus
lvl9 NPC 2.0
2 uur geleden

Huur gewoon Mikkelsen in dan? Die vent kan me een potje acteren (zoals gezien in films/series/games waarin hij verschijnt). Hij heeft het ook al laten zien in Death Stranding.

Of zal Kojima de beste man niet willen omdat ie dan teveel wordt gelinked aan DS2?

0
Avatar Luigi1985
Luigi1985
lvl3 XP Farmer
1 uur geleden

The last Viking. Goede film met hem in de hoofdrol.

0
Avatar TheRock
TheRock
lvl10 Deel van het meubilair
1 uur geleden

The Rock kijkt hier echt gruwelijk naar uit. Sowieso straks MGS4 weer eens herspelen als die volume 2 uitkomt van MGS. Staat al lang op het verlanglijstje van The Great One.

0
Avatar stefan52a
stefan52a
lvl9 NPC 2.0
37 minuten geleden

Hmmm... Tja, wie kies je dan hé? Wellicht gewoon Mad Mikkelsen hemzelf? Of Johnny Depp? :P Die ligt zeker buiten het budget.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord