Nieuws
Gameontwikkelaar Volition sluit haar deuren
Gameontwikkelaar Volition, vooral bekend van de Saints Row-franchise, sluit definitief haar deuren. Dat nieuws maakte de ontwikkelaar vandaag wereldkundig.
Saints Row, de franchise die inmiddels onder de vlag van Embracer behoort, is zojuist dood verklaard door de originele Saints Row director, Chris Stockman. Dit naar aanleiding van een gevraagde pitch waar hij nooit een reply op heeft gekregen.
De ooit zo grote tegenhanger van Grand Theft Auto is een lijdensweg beschonken. Na een paar uitstekende games, vreemde uitstapjes en een geflopte reboot in de vorm van Saints Row (2022), moest ontwikkelaar Volition helaas de deuren sluiten. Toch was er nog iets van hoop, want vorige jaar is Chris Stockman gevraagd om een pitch te doen voor een eventuele prequel op diens originele werk.
Na wat frustratie wend Stockman zich echter tot X met de volgende quote:
Met de zure nasmaak van de reboot (die ik overigens nog best kon waarderen), kan ik mij voorstellen dat niemand hier vreemd van opkijkt. Toch is en blijft het zonde. Indien de games correct worden ingestoken, kan het een leuk en vooral ludiek alternatief bieden voor het gigantische GTA 6 dat op 19 november 2026 komt te verschijnen.
Wat jij? Zou je de franchise alive and kicking zien, of heb je de bloemenkrans reeds in de pre-order staan?
Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
Volition
Uitgever:
Deep Silver
Release:
23 augustus 2022
Reviewscore:
Platforms:
Nieuws
Gameontwikkelaar Volition, vooral bekend van de Saints Row-franchise, sluit definitief haar deuren. Dat nieuws maakte de ontwikkelaar vandaag wereldkundig.
Nieuws
Over een weekje kun je aan de slag met de eerste Saints Row uitbreiding: The Heist & The Hazardous.
Nieuws
Het heeft even mogen duren, maar hier is dan de post-launch roadmap voor Saints Row. Spelers kunnen zich opmaken voor gratis en betaalde content.
Nieuws
Embracer Group heeft Volition deel gemaakt van Gearbox na het schijnbaar ondermaats presteren van Saints Row.
vandaag om 10:23
Mooi zo. Goeie herinneringen aan Saints row 1-4, maar na dat laatste gedrocht helemaal klaar mee. Wel persoonlijk natuurlijk, dus als er andere zijn die hier van balen dan heb je mijn sympathie, haha! :-)
vandaag om 10:48
Eerste 3 delen met heel veel plezier gespeeld, daarna werd het voor mij steeds minder leuk en interessant.
vandaag om 11:09
Deel 2 was voor mij echt piek Saints Row. Spel was erg lelijk (toen al), speelde gigantisch houterig en had behoorlijk last van lag. Maar wat heb ik mij de ballen uit de broek gelachen met die game. De dialogen waren prachtig en het opbouwen van een gang was serieus leuk om te doen. Daarbij was muziek kopen voor in jouw auto geniaal, net als je aan laten rijden voor verzekeringsgeld ;)
3 was erg gelikt qua gameplay, en er zaten toffe dingen in. Maar de humor voelde wat te geforceerd puberaal. Die paarse dildo etc. Werd me allemaal net wat te poep en pies humor. Maar wel een prima game.