Trailer: Resident Evil 4-trailer onthult The Mercenaries releasedatum
De lanceringstrailer van de Resident Evil 4 remake is hier. Het toont niet zozeer nieuwe beelden, maar wel een ander sappig nieuwtje: de releasedatum van The Mercenaries.
The Mercenaries is een geliefde gamemodus in het origineel. Het is een actievolle arcademodus, waarin spelers zoveel mogelijk vijanden moeten verslaan binnen een specifieke tijd. Of je legt natuurlijk het loodje, dan is de game ook voorbij. In het origineel konden spelers kiezen uit vijf personages: Leon S. Kennedy, Ada Wong, Albert Wesker, Husk en Krauser. Er waren destijds vier maps, maar we weten niet hoeveel content we kunnen verwachten in de remake. Het zal hoogstwaarschijnlijk niet lang duren, voordat Capcom meer details vrijgeeft over de nieuwe versie van The Mercenaries. We weten in ieder geval dat The Merchant de speler enthousiast gaat bejubelen vanaf de zijlijn. Time to cause some mayhem!
Check hier onze review van de Resident Evil 4 remake. Lees hier alles wat je moet weten over de Resident Evil 4 remake.
De Resident Evil 4 remake is nu beschikbaar voor de pc, Xbox Series X|S, PlayStation 4 en PlayStation 5. The Mercenaries gamemodus is beschikbaar vanaf 7 april.
Laatste reacties