10 miljoen spelers voor The Crew
Met tien miljoen spelers in twee jaar heeft The Crew een nieuw mijlpaal behaalt. Dit heeft Ubisoft laten weten. In deze periode hebben spelers zo'n 11 biljoen kilometers gereden. De afstand staat gelijk aan een trip naar Pluto en terug.
Daarnaast zijn er 15 miljoen foto's gemaakt en 20 miljoen dollar aan boetes uitgeschreven. Ook zijn er zo'n 19,430 speeljaren in de racegame gepompt. Meer statistieken zijn weergegeven in een leuke infographic.
The Crew is reeds verkrijgbaar voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Wat is jouw aandeel in de statistieken? Laat het ons weten!
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties