600 medewerkers op straat door Activision
Activision heeft bekendgemaakt dat het zeshonderd werknemers zal gaan ontslaan. Hiervan werkt het grootste deel bij de ontwikkelaar Blizzard. De uitgever heeft aangegeven dat negentig procent van de ontslagen werknemers, niet direct met de ontwikkeling van games te maken heeft.
Morhaine vond het niet makkelijk om de keuze te maken, maar voor de gezondheid van het bedrijf moest de keuze toch gemaakt worden. Wel geeft hij aan dat hij de samenwerking met de werknemers prettig vond verlopen dan dat hij de ontslagen mensen veel succes toewenst.
Voor de gamers onder ons hebben de ontslagen weinig invloed. Als het klopt dat de meeste ontslagen niet direct met de ontwikkeling voor games te maken heeft, zal de releases waarschijnlijk niet worden vertraagd.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties