Aandelen game-industrie ook naar beneden door beursmalaise
De games industrie heeft op dit moment ook te lijden door de beursmalaise en kredietcrisis. Gisteren zijn vele Amerikaanse uitgevers onderuit gegaan, nadat de NASDAQ een vrije val maakte (het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden stemde weer tegen het reddingsplan om $700 miljard in de Amerikaanse economie te steken). De waarde van hun aandelen is sterk verminderd.
Activision Blizzard, Electronic Arts, Take-Two Interactive en THQ moesten genoegen nemen met lagere cijfers. Zo verloor Activision Blizzard 13,8% en Electronic Arts ruim 9% over de waarde van hun aandelen. De aandelen van Take-Two Interactive zijn zelfs $10 minder waard dan het laatste bod van Electronic Arts op deze ontwikkelaar. Microsoft en Sony Corporation sloten ook lager.
In Europa voelen we de klappen ook, want de prijs van een aandeel voor Ubisoft zakte met €12,47 naar €45,50.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.