Activision tegen Amerikaans Xbox verbod
De soap omtrent de schending van patenten van Motorola door Microsoft gaat onverminderd door. Activision heeft bekendgemaakt dat het tegen een import verbod van de Xbox 360 naar Amerika is.
Samen met bedrijven als Cisco en IBM, die onderdelen voor de Xbox 360 ontwikkelen, wil Activision niet dat er een import verbod komt voor de Xbox in Amerika. De ontwikkelaars zeggen 'commerciƫle schade' op te lopen mocht de ban doorgang vinden.
Motorola claimt dat Xbox 360 inbreuk maakt op vijf patenten die te maken hebben met beveiligde draadloze communicatie en de transmissie van video content tussen controllers en consoles. In april oordeelde een rechter al dat er op vier van de vijf patenten inbreuk was gemaakt.
De International Trade Commission buigt zich over alle uitspraken in de zaak en zal 23 augustus met een definitieve uitspraak komen.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties