Assassin's Creed film met Michael Fassbender in de maak
Vandaag is bekend geworden dat Ubisoft bezig is met een film van de Assassin's Creed serie. Hierbij neemt Michael Fassbender, bekend van onder andere Prometheus en X-Men: First Class de hoofdrol en een deel van de productie op zich.
Ubisoft was eerder al in onderhandeling met Sony over de verfilming van hun hit-franchise, maar blijkbaar gaan ze niet met Sony in zee. Vermoedelijk komt dit door de eis van Ubisoft om de creatieve controle over de film te houden. Ubisoft beweert namelijk dat de Prince of Persia film flopte omdat ze niet genoeg invloed hadden in het proces.
Het bedrijf van Michael Fassbender, DMC film, gaat samen met Ubisoft Motion Pictures aan de slag om het project tot stand te brengen. Er is nog niet veel over bekend, maar het verhaal draait vermoedelijk om Desmond.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties