Bayoneta 2 echt exclusief voor de Wii U'
Na de onthulling dat het aankomende Bayonetta 2 exclusief naar de Wii U zal komen werden naast de honderden rants ook vraagtekens hierbij gezet. Platinum Games is namelijk een platform onafhankelijke ontwikkelaar. Maar onlangs heeft de director van Bayonetta 2, Hideki Kamiya, via Twitter de kansen op een multiplatform release verkleind.
Toen er een vraag gesteld werd of er ontwikkelaars van Nintendo meewerkten aan de game antwoordde hij kort: "Yup". Een kans dat het spel ooit nog naar de andere consoles komt is hierbij dus zo goed als uitgesloten.
Bayonetta 2 zal exclusief voor de Wii U uitkomen. Wanneer is nog een verrassing.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties