Beyond Good & Evil in oktober gratis voor pc
Beyond Good & Evil is in oktober gratis te downloaden voor de pc. Ter ere van de dertigste verjaardag van Ubisoft wordt de game cadeau gedaan aan Ubisoft Club spelers.
Beyond Good & Evil is gratis verkrijgbaar vanaf woensdag 12 oktober en zal dertig dagen te downloaden zijn. Na deze periode verschijnt er weer een nieuwe game voor Ubisoft Club spelers. Beyond Good & Evil verscheen in november 2003 voor de pc, PlayStation 2, GameCube en Xbox. In de game speel je als de reporter Jade, die meer te weten wil komen over de alien-aanval op de planeet Hillys.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties