BigBen brengt CoD: Black Ops 2-accessoires op de markt
BigBen Interactive heeft middels een persbericht laten weten dat zij in samenwerking met Activision verschillende merchandise op de markt zullen brengen van de game Call of Duty: Black Ops 2. Zo zullen ze onder meer cases voor de smartphones en een speciale PlayStation 3-controller uitbrengen.
De cases voor de smartphones zullen artwork bevatten van de game en verschijnt in de maten voor de iPhone 4, 4S, 5 en voor de Samsung Galaxy SIII. In de speciale PlayStation 3-controller zal er oranje verlichting onder de knoppen zitten en zal het logo van de game de controller sieren. De controller zal uiteraard via bluetooth werken en zal de sixaxis-technologie bevatten, evenals een rumble-feature en anti-slip triggers.
Call of Duty: Black Ops 2 zal op 13 november in de winkels komen te liggen voor de pc, PlayStation 3 en Xbox 360. De accessoires zullen vanaf diezelfde dag in de winkels komen te liggen. De Wii U-versie zal op een later moment verschijnen.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties