Binnenkort nieuwe details over Assassin's Creed 3
We weten inmiddels al een aantal dingen over Assassin's Creed 3 (of III, net wat je zelf leuk vindt). Gisteren is bijvoorbeeld het packshot van de game vrijgegeven, waarop we kunnen zien met wat voor soort personage we te maken krijgen. Meer details zijn er op dit moment nog niet, maar daar zal waarschijnlijk snel verandering in komen.
Op de officiële website is namelijk een klok verschenen, die aftelt naar 5 maart aanstaande, om zeven uur 's avonds. Wat we daarna te zien of te lezen zullen gaan krijgen is uiteraard nog geheim, maar het is te verwachten dat het om meer details of misschien zelfs wel een trailer gaat.
En tenslotte nog dit: het blad Gameinformer heeft de nieuwe AC-game op de cover staan, en Gamingbolt.com heeft daar een analyse op losgelaten. Het resultaat daarvan kun je hier bewonderen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties