BioWare geïnteresseerd in strategische variant van Dragon Age
Wie kent de succesvolle Dragon Age-serie niet? Het is een RPG waar je het als krijger of magiër opneemt tegen intimiderende draken, terwijl je tegelijkertijd romantische relaties opbouwt met één (of meerdere) personages.
Nu stelt uitgever BioWare via Twitter een interessante vraag, namelijk: Wil jij een strategische variant van Dragon Age spelen? Voor de duidelijkheid, de turn-based speelwijze van bijvoorbeeld XCOM 2 in de wereld van Dragon Age.
Via Twitter beantwoordt Mark Darrah, executive producer van Dragon Age, diverse vragen. Zo biedt de hypothetische spin-off de mogelijkheid tot het opbouwen van romantische relaties met andere karakters bevatten. Echter is het spel niet te beschouwen als Dragon Age 4, maar als een aparte aanvulling op de Dragon Age-franchise.
Zie jij heil in een strategische variant van Dragon Age? Laat het ons weten!
-
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van €19,99. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties