Black Ops 2 bevestigd voor Wii U
Het Britse tijdschrift Nintendo Gamer heeft een primeurtje: in het nieuwste exemplaar onthulde het tijdschrift namelijk dat Call of Duty: Black Ops 2 ook naar de Wii U komt.
Voorheen was de game alleen aangekondigd voor de pc, PlayStaion 3 en Xbox 360. Nu is er ook bevestiging dat de game naar de Wii U komt. Het is echter nog niet bekend of de Wii U-versie speciale mogelijkheden gaat krijgen.
Call of Duty: Black Ops 2 gaat in november uitkomen voor de pc, PlayStation 3 en Xbox 360. Of de Wii U-versie dit ook gaat redden (in verband met de launch van de Wii U) zal er nog om gaan spannen.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties