Blade & Soul is aangevuld met nieuwe content
De gratis MMO-game Blade & Soul bevat inmiddels al meer dan twee miljoen spelers en is vandaag aangevuld met nieuwe content. De update genaamd Rising Waters voegt drie nieuwe dungeon toe en zorgt ervoor vijf nieuwe Hongmoon Levels.
De eerste dungeon Bloodshade Harbor kan met een kleinere groep van vier a zes spelers gespeeld worden of met vierentwintig gamers tegelijk via de Nightshade Harbor dungeon. Daarnaast voegt de update een single player Heroïsche Kerker toe genaamd Mushin's Tower.
Blade & Soul wordt regelmatig aangevuld met nieuwe content, updates en patches. De game is te downloaden via de officiële website.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
3 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie