Boom Blox niet alleen op de Wii?
De directeur van Electronic Arts, John Riccitiello, heeft bekendgemaakt dat wordt nagedacht om Boom Blox te porten naar andere consoles. Dit werd eerder ook al gezegd door een andere medewerker van Electronic Arts.
Riccitiello vertelt ook dat er nog niks echt besloten is, maar dat de kans erg groot is dat Boom Blox geport wordt. De besturing van de game moet dan wel aangepast worden. Je moet namelijk puzzels oplossen in de game en die je los je op met je WiiMote.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties