Crash Bandicoot springt deze zomer naar Nintendo Switch

De Crash Bandicoot N. Sane Trilogy is deze zomer niet langer exclusief voor de PlayStation 4. Tijdens de Nintendo Direct gisteravond kondigde het bedrijf aan dat de trilogie naar de Switch komt.

Afgelopen najaar konden mensen in het bezit van een PlayStation 4 bezig met de Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Dit is een volledige remake van de eerste drie Crash Bandicoot-games: Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back en Warped. De volledige versie verschijnt binnenkort ook voor de Switch. Vooralsnog lijkt het om dezelfde versie te gaan en zijn er geen nieuwigheden toegevoegd.

Vanaf 10 juli kunnen Switch-bezitters de frustratie voelen die PlayStation 4-bezitters dit najaar konden voelen. De graphics zijn dan wel opgepoetst, de moeilijkheidsgraad ligt nog net zo hoog als vroeger.

Bron: Nintendo