CryENGINE 3 toont haar grafische pracht
Hoewel de mening over het belang van graphics in games zal verschillen, is het zeker geen onbelangrijk aspect. Gamers die Crysis of het vervolg gespeeld hebben zullen dit als geen ander onderschrijven. De ontwikkelaar van de spellen, Crytek, heeft op de E3 het grafische raamwerk voor Crysis 3 getoond.
CryENGINE 3, zoals de game engine heet, heeft de mogelijkheid om de beweging van water fraai te simuleren. Wanneer het regent, zal iedere regendruppel zelfs individueel zichtbaar zijn op het wateroppervlak.
Vanaf februari 2013 zal de engine te bewonderen zijn in Crysis 3 op de pc, PlayStation 3 en Xbox 360.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties