Dayz komt naar Xbox One
Het ontwikkelteam achter de populaire Arma2 mod DayZ voor op de pc heeft aangegeven dat de game op Xbox One uitkomt. De game moet beschikbaar komen voor Xbox Game Preview ergens dit jaar. Dat is uiteraard nogal breed aangezien we nog maar net begonnen zijn met 2018.
DayZ is een mod voor de game Arma 2 die al jaren vrij populair is. Deze mod is eveneens populair en gaat nu de overstap maken naar de consoles. Want de game moet niet alleen op de Xbox One uitkomen, maar ook op de PlayStation 4. Het is alleen niet duidelijk wanneer. Maar dat de game ook op Sony zijn console uit moet komen, is de wens van de ontwikkelaars.
DayZ is reeds beschikbaar voor pc en moet ergens in 2018 beschikbaar komen voor Xbox One.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties