De sappigste nieuwste gameroddels van EGM

Door Rob Tijm

Er zijn wat nieuwe roddels boven water gekomen die zullen verschijnen in de nieuwe EGM. Of ze waar zijn, zal in de toekomst blijken.

Dead Rising 2 zou in ontwikkeling zijn, alleen wordt ditmaal niet ontwikkeld door Capcom, maar door een ontwikkelaar in Los Angeles. De game zal ook op meerdere consoles verschijnen.

Daarnaast zal waarschijnlijk de PSP titel God of War: Chains of Olympus ook gepoord worden naar de PS2. Zo gek is dit niet, aangezien het niet de eerste populaire titel is van de PSP waarmee ze dat zouden doen. Als we het dan toch over het poorten van games hebben, Everyday Shooter voor de PS3 zal ook op de PSP verschijnen.

Nog meer geruchten die rond gaan zijn dat er blijkbaar een soort Wii controller komt voor de PS2, en dat we binnenkort het één en ander te horen en te zien zullen krijgen over het vervolg op ICO, de briljante klassieker op de PS2 van de makers van Shadow of the Colossus.

Rob Tijm
Rob Tijm Redacteur
20 artikelen geplaatst