Derde game in de WRC serie wordt gereleased in oktober
De Italiaanse ontwikkelaar Milestone, die verantwoordelijk is voor de WRC-games (FIA World Rally Championship), heeft aangekondigd dat hun nieuwste rally-game in oktober zal verschijnen. Heel toepasselijk krijgt de game, na WRC 2 vorig jaar, de naam WRC 3 mee. Het spel zal verschijnen op de PlayStation 3, Xbox 360, pc en PlayStation Vita.
Voor WRC 3 heeft Milestone niet zomaar een paar kleine verbeteringen ten opzichte van het vorige deel toegevoegd. Nee, de ontwikkelaar heeft een compleet nieuwe graphics- en game engine gebouwd, die de naam Spikengine heeft meegekregen. Deze engine moet ervoor zorgen dat WRC 3 op alle platformen waarop hij verschijnt goed uit de verf komt.
Daarnaast kun je in WRC 3 natuurlijk racen in alle competities die ook op de echte WRC kalender staan. Dit kun je doen met alle teams en racers die meedoen aan de WRC. Op welke datum de game precies uitkomt is nog onbekend, dus we zullen het voorlopig nog even met alleen een maand (oktober) moeten doen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties