Dragon Quest X krijgt gratis 3DS applicatie
Square Enix Dragon Quest X is in het land van de rijzende zon al eventjes te spelen in de bèta-fase van de game. Deze MMORPG, die uit zal komen voor de Wii en WiiU, zal enorm veel online opties bevatten voor een spel op een console van Nintendo. De game zal zelfs zoveel gebruik maken van de online functies dat zelfs de 3DS er aan mag geloven!
Square Enix gaat namelijk een gratis applicatie voor Dragon Quest X uitbrengen voor de 3DS. Deze applicatie houd je op de hoogte van de laatste nieuwtjes uit de game en handelswaar op de Traveler's Bazaar. Je kan je stats van je vrienden en uiteraard jezelf bekijken. Als kers op de taart kan je berichten sturen in het spel naar je vrienden.
Het is nog maar de vraag of de game en applicatie hier uit zullen komen. Vooralsnog staan deze namelijk alleen gepland voor een release in Japan. Mocht Square Enix een release in het westen aankondigen, lees je dat hier!
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties