Dramatische verhaaltrailer voor Yakuza 6
Tijdens de Tokyo Game Show toonde SEGA een vrij dramatische verhaaltrailer van Yakuza 6, de nieuwste aanvulling in de serie. Wederom zijn de teksten en gesprekken in het Japans, maar desondanks komt de urgentie en spanning goed over. Je volgt Kazuma Kiryu op de voet en voelt de naschokken van het auto-ongeluk.
Daarnaast is ook de volledige stream van Yakuza 6 te bekijken. Als je start bij 42:08 krijg je enkele nieuwe gameplaybeelden te zien in het traditionele district Kamurocho.
Yakuza 6 is vanaf 10 december in Japan verkrijgbaar. Een Europese releasedatum is er vooralsnog niet
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie