E3: Compleet nieuwe SingStar in Leipzig
CEO David Reeves van Sony Computer Entertainment Europa liet op de E3 weten dat we een next-gen SingStar mogen verwachten. Deze SingStar krijgen we te zien - of eigenlijk te horen - tijdens de Leipzig Game Convention.
Over het hoe en wat van deze SingStar mocht verder niets gezegd worden. Wij zullen in ieder geval deze SingStar voor je checken op de LGC. We kunnen je misschien zelfs verrassen met onze eigen Alex in actie tijdens onze eerste GL TV-uitzending. Vergeet in dat geval dan niet je volumeknop omlaag (ja, omlaag) te draaien.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties