EA herdenkt de omgekomen spelers en staf van Chapecoense
EA herdenkt de omgekomen spelers en staf van Chapecoense middels een gratis Chapecoense shirt en logo voor alle FIFA 17 Ultimate Team-spelers. Dit doet de uitgever van FIFA naar aanleiding van het vliegtuigongeluk waarbij bijna de gehele selectie en technische staf van de Braziliaanse club om zijn gekomen. Daarnaast hebben ze alle omgekomen spelers uit de game gehaald.
Elke speler die de modus opstart, krijgt een bericht te zien met daarin de vraag of ze het shirt en logo willen dragen uit respect voor de club en nabestaanden. Het bericht wordt geëindigd met de kreet die de supporters van Chapecoense altijd uitslaan: Forca Chape!
FIFA 17 is verkrijgbaar voor PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 en pc en kreeg van ons vier en een halve ster.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties