EA legt gekozen periode voor Battlefield 1 uit
Eind vorige week werd Battlefield 1 aangekondigd en onthuld dat de shooter zich af zou spelen tijdens de Eerste Wereldoorlog. Chief Executive Officer Andrew Wilson heeft nu uitgelegd waarom er is gekozen voor deze periode.
Het team wilde een hoop dingen doen met de nieuwe game. Het moet de grootste Battlefield worden en de meest diverse Battlefield-game. Evolutie stond voorop. Evolutie in het verhaal, in de personages, de wapens, en de mogelijkheid om te groeien binnen het Battlefield-universum.Toen het team zich afvroeg wat de beste plek en periode zou zijn voor de doelstelling wasd er eigenlijk maar één mogelijkheid: de Eerste Wereldoorlog. Wat niet veel mensen weten is dat deze oorlog begon met paarden en simpele geweren, maar eindigde met tanks, vliegtuigen, onderzeeërs en machinegeweren. De verandering van deze oorlog geeft het team enorm veel mogelijkheden om een grootste en epische ervaring te leveren met Battlefield 1.
Als slot liet Andrew Wilson weten dat Electronic Arts heel blij is met alle positieve reacties op de eerste trailer. Tijdens de E3 mogen gamers meer beelden verwachten van Battlefield 1. De game zal 21 oktober verschijnen voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties