EA sleept de grote Golden Poo Award
De ontwikkelaar, en tevens uitgever, Electronic Arts, heeft een nieuwe prijs in de wacht gesleept. Het bedrijf kreeg maar liefst meer dan 250.000 stemmen als slechtste bedrijf in Amerika van 2012.
Electronic Arts kreeg 64,03% van de stemmen in de laatste ronde. Bank of America eindigde op een welverdiende tweede plaats als slechtste bedrijf van Amerika.
John Reseburg, medewerker van de communicatie afdeling bij Electronic Arts, zei het volgende over de prijs:
We're sure that bank presidents, oil, tobacco and weapons companies are all relieved they weren't on the list this year. We're going to continue making award-winning games and services played by more than 300 million people worldwide.
Het is opvallend dat een bedrijf als Electronic Arts slechter wordt bevonden dan een bank in deze tijd. Voor Electronic Arts is het waarschijnlijk wel een kleine tegenslag, maar het bedrijf gaat gewoon verder met waar het mee bezig was; video-games maken!
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties