Een nieuwe Killzone voor de PlayStation Vita aangekondigd
Killzone, wie kent de franchise niet? Killzone komt eigenlijk alleen uit voor de platforms van Sony. Gezien er op 22 februari een nieuw platform uitkomt, de PlayStation Vita, werd er een vraag gesteld op Twitter of er ook een Killzone komt voor de, zojuist genoemde, handheld. De reactie van het officiƫle account van Killzone staat hieronder.
Killzone.com (@KillzoneDotCom)
@D1A2V3E4W5 There will be a Killzone for PS Vita! I can't say much more than that at the moment, but all will be revealed in due time.
Er komt dus zeker een nieuwe Killzone voor de PlayStation Vita. Meer details zijn helaas niet gegeven. Er zijn verder geen plannen over Killzone 3 voor de PlayStation Vita. Daarnaast is ook bekend dat Guerilla Games niet aan de Killzone gaat werken voor de Vita, maar deze taken zullen worden opgenomen door Studio Cambridge.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties