Epic Games werkt aan nieuwe titel, exclusief voor pc
Epic Games, de ontwikkelaar van de Gears of War-serie, heeft aangegeven dat ze op dit moment bezig zijn met het ontwikkelen van een nieuwe titel die exclusief op de pc gaat verschijnen. En nee, we hebben het niet over één of andere port van een console-titel, maar over een game die vanaf de grond af aan is opgebouwd.
Over wat voor spel we het hebben, wat het genre is, hoe het gaat heten en wanneer het uitkomt is nog niet bekend. Ook is nog onduidelijk wanneer we meer over deze titel gaan horen.
Wat denk jij? Hebben we hier te maken met een toffe nieuwe IP die gaming op de pc weer een boost kan geven, of gaat het bijvoorbeeld om een free-to-play game?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties