Er gebeuren rare dingen rondom de Queen Zenobia...

Er is zojuist een erg vreemd filmpje op YouTube ontdekt. Hierin lijkt het om een gemuteerde arm te gaan, maar het is niet helemaal duidelijk wat het is. Weet jij het misschien? Het filmpje waar het om gaat is hieronder te bekijken:

Na enig onderzoek bleek dit een kleine marketingstunt van niemand minder dan Capcom zelf voor het opkomende Resident Evil: Revelations achter dit filpje te zitten. Samen met dit filmpje heeft het schip waar het in de game om draait, de Queen Zenobia, zijn eigen Facebook-pagina gekregen. Hierop kan je speuren naar verschillende hints om binnen te komen op de site van de BSAA. Resident Evil-fans weten dus wat ze te wachten staat!

Resident Evil: Revelations verschijnt op 27 januari exclusief voor de Nintendo 3DS en zal het Circle Pad Pro-asseccoire ondersteunen.