eSports: Fnatic annuleert plaatsing Epicenter CS:GO
Fnatic en de organisator Epic Esports Events hebben via Twitter laten weten dat Fnatic de plaatsing voor het Epicenter CS:GO tournament heeft geannuleerd. Het team Mousesports neemt de plaats van Fnatic over.
Gister werden de teams voor Epicenter bekendgemaakt, maar Fnatic kiest ervoor om hun plaatsing te annuleren. Via Twitter lieten ze weten dat de gezondheid van de spelers vooropstaat en dat ze er voor kiezen om het team een langere pauze te geven voordat 2020 aanbreekt. Eerder deze maand viel speler Krimz al uit door de griep en verdere complicaties, waardoor Fnatic een vervanger moest inzetten. Omdat er hierdoor een spot vrijkomt, is deze gegeven aan de finalist van de Europese kwalificaties. Dit wordt de eerste keer dat Mousesports meedoet aan het evenement.
Het Epicenter CS:GO event vindt plaats in Moskou en wordt gehouden van 17 tot 22 december.
Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms
-
NieuwsCS:GO heeft al een jaar een miljoen spelers per maand
CS:GO staad nog steeds aan de top van de ranglijsten. Een jaar lang elke maand de miljoen spelers aantikken is toch wel een feestje waard.
0 reacties -
eSportseSports: Nederlanders winnen IESF Female World Esports Championship
Het Nederlandse Counter-Strike: Global Offensive damesteam zegevierde gisteravond tijdens de spannende finale van het IESF Female World Esports...
0 reacties -
NieuwsCS:GO wordt gebruikt als communicatiemiddel in oorlog
Een Finse krant heeft op de dag van de internationale persvrijheid het plan gevat met Russen te communiceren via Counter-Strike: Global Offensive.
0 reacties -
NieuwsCS:GO breekt record spelersaantal
CS:GO heeft ineens weer een opleving gekregen met Counter-Strike 2 in het vooruitzicht en heeft het record spelersaantal verbroken.
0 reacties