Fight Night-ontwikkel team gaat aan de slag met UFC
Vandaag heeft Electronic Arts bekendgemaakt dat ze de ontwikkelaars achter Fight Night aan UFC gaan zetten. Het ontwikkelteam mag aan de slag aan de eerste UFC-game door Electronic Arts.
Bij de E3 vertelde Electronic Arts dat ze de licenties van de UFC binnen hadden gehaald en dat ze nu aan hun eerste UFC-game kunnen beginnen. Het Canadese team dat aan de game mag werken is echter ook bekend van de NHL-serie en de onlangs uitgegeven SSX en mag nu het werk van Yuke's overnemen. Deze ontwikkelaar maakte namelijk eerder UFC-games toen ze nog door THQ werden uitgegeven.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties