Franse autoriteit buigt zich ook over lootboxes
Na Nederland, België en deelstaat Hawaï in de VS, buigt ook Frankrijk zich over de al veelbesproken lootboxes. Aldaar heeft de Franse kansspelautoriteit zich uitgesproken, maar lijkt het nog niet aan te pakken.
De Autorité de Regulation des Jeux en Ligne, oftewel ARJEL, geeft aan zich te kunnen vinden in de discussie omtrent lootboxes en geeft aan dat er wel degelijk een element van gokken in zit. Het meest voorname probleem is echter dat er geen beperking op zit, afhankelijk van leeftijd. Het roept op om er gezamenlijk een actie tegen te ondernemen, maar lijkt zelf nog geen aanstalten te maken.
Zijn jullie deze discussie al zat of doe je er zelf ook nog vol aan mee?
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties