Free Radical Design sluit mogelijk de deuren?
De wereldwijde financiële crisis gaat niet aan iedereen ongeschonden voorbij en de gamesindustrie lijkt hier ook meer aan onder te lijden. Stelde uitgever Electronic Arts al eerder haar omzet- en winstverwachting bij voor 2009, vandaag bereikte ons het gerucht dat ontwikkelaar Free Radical Design in Engeland mogelijk de deuren gaat sluiten.
De Britse ontwikkelaar, bekend van de TimeSplitters-serie en het dit jaar uitgebrachte Haze, neemt volgens vele gamewinkels de telefoon niet meer op en zou de deuren zelfs al hebben gesloten. Medewerkers schijnen in een naastgelegen hotel verder tekst en uitleg te hebben gekregen.
Free Radical Design werkt(e) momenteel aan TimeSplitters 4 en een onaangekondigd project waarvan men denkt dat het Star Wars: Battlefront III is.
Zodra we meer weten over de financiële positie van Free Radical Design lees je dat hier terug bij Gameliner.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties